FORTISBLADES tıraşlama bıçakları, endüstriyel bıçaklar ve makine bıçakları

Yüksek kaliteli tıraşlama bıçakları daha temiz folyo kesimleri sağlar. Daha temiz kesimler film tabakaları arasında var olan toz partiküllerini azaltır, bu sayede yüksek kaliteli bir ürün ortaya çıkar.

Kötü kesim, kesim kenarında dalgalar bırakabilir. Folyo sarılırken bu dalgalar bobin kenarlarında yükseklik oluşmasına yol açar. Filmler çözülürken yüksek bobin kenarları zorluklara neden olur ve çoğunlukla filmi veya folyoyu kullanılamaz hâle getirir.

Kesim için uygun tıraşlama bıçaklarının kullanılması, yan yana duran ve yüksek üretkenlik sağlayan film tabakalarının oluşmasına olanak sunar.

Fortis

Fortis

Seramik kaplı tıraşlama bıçakları, endüstriyel bıçaklar ve makine bıçakları

FORTIS tıraşlama bıçakları, endüstriyel kullanım için özel üretilen paslanmaz çelik bıçaklardır. Kesici kenarları son derece sert bir kaplama ile ayrıca korunmaktadır. Bu da bıçağın yıpranmaya dayanıklılığı arttırır ve folyo ile sürtünmesini azaltır.

Numune isteyin

Fortis +

Fortis +

Üst düzey seramik kaplı tıraşlama bıçakları, endüstriyel bıçaklar ve makine bıçakları

FORTIS + tıraşlama bıçakları, FORTIS bıçaklarının "ağır" versiyonlarıdır. Kesici kenarlar mümkün olan en üst düzeyde yüzey sertliğine sahiptir ve çok sert şerit malzemelerin kesiminde ön plana çıkar.

Numune isteyin

Fortius

Fortius

Masif seramikten yapılmış tıraşlama bıçakları, endüstriyel bıçaklar ve makine bıçakları

FORTIUS tam mikro taneli bıçak, çok aşındırıcı ancak yine de şerit şeklinde olan malzemelerin kesilmesinde optimum sonuçlar için doğru seçim olabilir. Bu ürün ailesinde, tamamen sert metal endüstriyel bıçaklar (TC) ve endüstriyel zirkonyum oksit seramik bıçaklar (ZR) olmak üzere iki tür bıçak sunuyoru.

Numune isteyin

FORTISBLADES tıraşlama bıçaklarımızla ilgili sorularınız mı var?

FORTISBLADES tıraşlama bıçaklarımızla ilgili sorularınız mı var?

FORTISBLADES tıraşlama bıçaklarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun.

* = * Mandatory fields