Rezacie žiletky, priemyselné žiletky a nože do strojov FORTISBLADE

Vysokokvalitné rezacie žiletky vytvárajú na fóliách čistejšie rezy. A čistejšie rezy znižujú prítomnosť prachových častíc medzi fóliovými vrstvami, čím vzniká výrobok vysokej kvality.

Pri zlých zárezoch sa môžu rezné hrany zvlniť. Tieto zvlnenia pri navíjaní fólie na cievku spôsobia vyvýšené, zdvihnuté okraje. Vysoké okraje na cievke spôsobujú pri odvíjaní fólie ťažkosti a fólia sa často stáva nepoužiteľnou.

Pri použití vhodných rezacích žiletiek na rezanie sa vytvárajú vrstvy fólie, ktoré ležia na sebe a umožňujú vyššiu produktivitu.

Fortis

Fortis

Nože do strojov, priemyselné žiletky a rezacie žiletky s keramickou vrstvou

Rezacie žiletky FORTIS sú žiletky vyrobené z ušľachtilej ocele a majú špeciálnu úpravu na priemyselné použitie. Rezné hrany sú navyše chránené extrémne tvrdou vrstvou, čo zvyšuje ich odolnosť proti opotrebovaniu a znižuje trenie medzi reznou hranou a fóliou.

Vyžiadajte si vzorky

Fortis +

Fortis +

Pokročilé nože do strojov, priemyselné žiletky a rezacie žiletky s keramickou vrstvou

Rezacie žiletky FORTIS + sú „ťažkými“ verziami žiletiek FORTIS. Rezné hrany sa vyznačujú najvyššou možnou tvrdosťou povrchu a umožňujú rezanie veľmi pevných pásových materiálov.

Vyžiadajte si vzorky

Fortius

Fortius

Nože do strojov, priemyselné žiletky a rezacie žiletky z masívnej keramiky

Na drážkovanie veľmi abrazívnych, ale stále pásových materiálov, je pravdepodobne správnou voľbou na dosiahnutie optimálnych výsledkov celomikrogranulová žiletka FORTIUS. V tomto rade ponúkame dva druhy žiletiek: priemyselné žiletky z celotvrdokovu (TC) a priemyselné keramické žiletky na báze oxidu zirkoničitého (ZR).

Vyžiadajte si vzorky

Máte otázky týkajúce sa našich rezacích žiletiek FORTISBLADE?

Máte otázky týkajúce sa našich rezacích žiletiek FORTISBLADE?

Ak chcete získať viac informácií o našich rezacích žiletkách FORTISBLADE, vyplňte nižšie uvedený formulár.

* = * Mandatory fields