Żyletki, ostrza przemysłowe i noże maszynowe FORTISBLADES

Najwyższej jakości żyletki gwarantują dokładniejsze cięcie folii. Dokładniejsze cięcie zmniejsza z kolei obecność cząsteczek kurzu między warstwami folii, dzięki czemu powstaje wysokiej klasy produkt.

Nieprawidłowe cięcie może pozostawiać fale na krawędzi folii. Kiedy taka folia jest nawijana, nierówności prowadzą do tworzenia się wyższej krawędzi szpuli. Wysokie krawędzie szpuli powodują trudności podczas rozwijania i często sprawiają, że warstwy lub folii nie można już użyć.

Zastosowanie odpowiednich żyletek do cięcia gwarantuje, że warstwy folii będą idealnie do siebie przylegać, co umożliwi zwiększenie wydajności produktu.

Fortis

Fortis

Żyletki, ostrza przemysłowe i noże maszynowe powlekane ceramiką

Żyletki FORTIS to poddane specjalnej obróbce ostrza ze stali szlachetnej do zastosowań przemysłowych. Krawędzie tnące są ponadto zabezpieczone wyjątkowo twardą powłoką, która zwiększa odporność produktu na zużycie i obniża tarcie folii o ostrze.

Prosimy pytać o wzory

Fortis +

Fortis +

Zaawansowane żyletki, ostrza przemysłowe i noże maszynowe powlekane ceramiką

Żyletki FORTIS + to „twardsza” wersja ostrzy FORTIS. Krawędzie tnące charakteryzują się największą możliwą twardością powierzchni i przydatnością do cięcia bardzo wytrzymałych materiałów tkaninowych.

Prosimy pytać o wzory

Fortius

Fortius

Żyletki, ostrza przemysłowe i noże maszynowe z masywnej ceramiki

Odpowiednim wyborem do cięcia bardzo szorstkich, a jednocześnie tkaninowych materiałów jest prawdopodobnie zapewniające optymalne wyniki ostrze z mikroziarna FORTIUS. Ta linia produktów oferuje dwa rodzaje ostrzy: ostrza przemysłowe z węglika spiekanego (TC) i przemysłowe ostrza ceramiczne z tlenku cyrkonu (ZR)

Prosimy pytać o wzory

Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych żyletek FORTISBLADES?

Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych żyletek FORTISBLADES?

Chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji na temat naszych żyletek FORTISBLADES? Prosimy wypełnić poniższy formularz.

* = * Mandatory fields